Jak nakupovat

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, která je u kalendářů 21 % a u knih 10 %. Vyplníte-li v objednávce IČO, případně DIČ, tak Vám vystavíme a se zbožím zašleme fakturu s rozepsanou DPH.

Všechny objednávky odesíláme prostřednictvím České pošty. O odeslání zásilky Vás informujeme, včetně čísla zásilky, takže ji můžete sledovat.
Poštovné je uvedeno u každého výrobku v našem obchodě, můžete se rozhodnout buď pro cenově výhodnější platbu převodem předem, nebo klasickou a dražší dobírku. Zasíláme pouze do zemí EU.

Platba převodem předem vč. PayPalem (orientačně 60 – 100 Kč)
Odesíláme do 2 dnů po obdržení platby. Všechny údaje potřebné pro platbu převodem obdržíte v potvrzovacím e-mailu po odeslání objednávky.

Náš tip: U objednávek nad 600 Kč při platbě převodem je poštovné zdarma.

Platba dobírkou (orientačně 120 – 180 Kč)
Doporučuju uvést Váš telefon, dopravce Vás bude informovat, že zásilku veze. Drahá, ale fungující služba. Balíček odesíláme do 2 pracovních dnů.

Osobní převzetí zdarma
Veškeré zboží můžete zaplatit a vyzvednout osobně na adrese našeho skladu: Velké Hamry 257, ale pouze a výhradně po předchozí dohodě. Nejsme tam pravidelně, ale je možné se domluvit. Při tomto způsobu odběru uveďte ve Vaší objednávce telefonní číslo, abychom Vás mohli kontaktovat a třeba Vám Vaši objednávku doručit osobně. Jsme v pohybu.

Do zahraničí (500 Kč)
Z důvodu vysoké ceny poštovného zásilek odesílaných z ČR je cena poštovného pro země v Evropské unii 500 Kč.

Ceny, aneb kdy nejlépe nakupovat

Kalendáře na další rok máme obvykle připravené už na konci 1. pololetí. Jejich cena je v té době tedy nejnižší, a většinou tak vydrží do konce prázdnin. Od září pak začíná pomalu stoupat k listopadovému vrcholu, kde se udrží přes vánoce do ledna. Pokud ještě v únoru máme něco na skladě, tak za letní ceny, které od března snižujeme dle situace o 10 až 20 %. Víc ne, protože si opravdu moc vážíme práce všech našich spolupracovníků. Kalendáře za korunu u nás tedy nehledejte.

Občas také připravíme balíček, třeba dva za jednu cenu. Tyto akce jsou časově omezené, může to být klidně i pouze přes víkend. Ceny v nich uvedené platí pouze po tuto dobu. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se zeptat, pokud to budeme vědět, rádi Vám odpovíme. A budeme se těšit na Vaše objednávky.

Pošta