Jak nakupovat

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH, která je u kalendářů 21 % a u knih 10 %. Vyplníte-li v objednávce IČO, případně DIČ, tak Vám vystavíme a se zbožím zašleme fakturu s rozepsanou DPH.

Všechny objednávky odesíláme prostřednictvím České pošty. O odeslání zásilky Vás informujeme, včetně čísla zásilky, takže ji můžete sledovat.
Poštovné je uvedeno u každého výrobku v našem obchodě. Při objednávce 3 a více kusů jakéhokoli zboží se uvedené poštovné navyšuje o 20,- Kč, z důvodu vyšší váhy zásilky.
Zasíláme pouze do ČR.

V Žitavě je možné koupit naše kalendáře a některé knihy u našeho partnera www.buchkrone.de

EnglishWe send only to the Czech Republic. It is possible to buy our calendars and some books at our partner www.buchkrone.de in Zittau Germany.

Platba převodem předem (orientačně 60 – 100 Kč)
Odesíláme do 2 dnů po obdržení platby. Všechny údaje potřebné pro platbu převodem obdržíte v potvrzovacím e-mailu po odeslání objednávky.
Platba kartou není možná, pro rychlou platbu jsme nyní nově zavedli QR kód, který dostanete s potvrzením Vaší objednávky.

Náš tip: U objednávek nad 600 Kč při platbě převodem je poštovné zdarma.

Platba dobírkou (orientačně 120 – 180 Kč)
Doporučuju uvést Váš telefon, dopravce Vás bude informovat, že zásilku veze. Drahá, ale fungující služba. Balíček odesíláme do 3 pracovních dnů.

Osobní převzetí nenabízíme
Pokud máte jakýkoli dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat, nejlépe e-mailem. Pokud to bude v našich silách, tak všechno vyřešíme.

Ceny, aneb kdy nejlépe nakupovat

Kalendáře na další rok máme obvykle připravené už na konci 1. pololetí. Jejich cena je v té době tedy nejnižší, a většinou tak vydrží do konce prázdnin. Od září pak začíná pomalu stoupat k listopadovému vrcholu, kde se udrží přes vánoce do ledna. Pokud ještě v únoru máme něco na skladě, tak za letní ceny, které od března snižujeme dle situace o 10 až 20 %. Víc ne, protože si opravdu moc vážíme práce všech našich spolupracovníků. Kalendáře za korunu u nás tedy nehledejte.

Občas také připravíme balíček, třeba dva za jednu cenu. Tyto akce jsou časově omezené, může to být klidně i pouze přes víkend. Ceny v nich uvedené platí pouze po tuto dobu. Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte se zeptat, pokud to budeme vědět, rádi Vám odpovíme. A budeme se těšit na Vaše objednávky.